2023 LIEPOS 13–16 ANYKŠČIAI
Bilietai

Myli arba pamilsi po Devilstone: CROWS

2022-05-23
crows naujiena panorama
  • Arba tu juos žinai ir esi die-hard fanas, arba čia tavo naujas-geras vasaros atradimas.
  • Solidūs, intensyvūs gyvi pasirodymai yra jų vizitinė kortelė. Atlaikyti bus sunku: CROWS.

Trankūs Live pasirodymai, kurių metu grupės nariai laužo ne tik savo gitaras, bet (retkarčiais) ir kaulus. Ne ką prastesni ir įrašai, kurie padaryti grupei (pertraukėlių metu) žaidžiant slėpynes, rankose laikant peilius... Londone jau spėjęs pagarsėti post-punk ketvertas į Devilstone 2022 atveža šalto, tamsaus, sunkaus skambesio! Jei mėgsti gitaras – turėtų patikti:

 

Anksčiau talkinę tokioms grupėms kaip WOLF ALICE, SLAVES, METZ, o po to – apturėję Jungtinės Karalystės turą drauge su IDLES, dabar CROWS sėkmės šypsosi labiau nei bet kada anksčiau.

O kartais jie save vadina labiausiai prakeikta grupe ever: grupės kelias prasidėjo besiblaškant iš vienos leidybinės kompanijos į kitą, prieš trejetą metų iš jų turo busiko buvo pavogta septynis tūkstančius svarų kainuojančios technikos, o po to – CROWS kaip ir daugelis kitų skausmingai nukentėjo nuo pandemijos, kai bilietai ir vizos, skirti SXSW, tapo nieko verti.

 

Bet grupės iššūkiai nesustabė. Į Devilstone 2022 jie atvažiuoja ką tik išleidę „Beware Believers“ – purviną ir sunkų albumą, nevengiantį post-Brexit politinių temų. Grupė neabejotinai yra atradusi jiems tinkančią formulę ir sugeba įmaišyti pakankamai kaitos ir išraiškingų tekstų, kad albumas taptų malonia kelione ausims.

Prioritetu CROWS iškelia gyvus pasirodymus. O jie intensyvūs, atlaikyti bus sunku :D

Atrask naujos muzikos šią vasarą Anykščiuose: Devilstone Bilietai

#crows #postpunk #rytai
Komentarai (0)

Šio puslapio kol kas niekas nepakomentavo.

Visos Naujienos