2022 LIEPOS 14–17 ANYKŠČIAI
Bilietai

PRAKTINĖ INFO

Festivalio atidarymas / Uždarymas 

Oficiali festivalio pradžia – liepos 14 d. (ketvirtadienis), 11:00 val. Nuo tada galima įsikurti festivalio teritorijoje, Dainuvos slėnyje. Oficiali pabaiga – liepos 17 d. (sekmadienis), 18:00 val. Pageidaujama, kad iš Dainuvos slėnio lankytojai išvyktų iki pirmadienio vakaro. 

Bilietai 

Bilietais į festivalį prekiauja www.ebilietai.net. Festivalio metu bilietai – gyvai, kasoje prie įėjimo.

Vienos dienos bilietai

Bilietą vienai dienai (ketvirtadieniui, penktadieniui arba šeštadieniui) galima įsigyti tik festivalio dienomis prie įėjimo vartų. Pirkdami bilietą ketvirtadieniui ar penktadieniui, mokate pilną festivalio bilieto kainą, o skirtumas grąžinamas išvykstant, jei antroji diena dar neprasidėjusi. Viena diena laikomas laikotarpis nuo 12:00 val. iki 12:00 val. 

Akreditacijos

Dėl akreditacijų media atstovams – žiūrėti MEDIA skiltyje. Paraiškos priimamos iki liepos 1 d.  

Apyrankės 

Atvykus į Devilstone ir pateikus bilietą, tau bus užsegta apyrankė, kurią privalu nešioti viso festivalio metu. Be apyrankių pastebėti asmenys iš Dainuvos slėnio išprašomi be jokių kompromisų. Segint apyrankę, iš festivalio teritorijos galima laisvai išeiti ir grįžti.  

Patikra 

Kiekvieno įeinančiojo į festivalio teritoriją (nesvarbu, kelintą kartą) prašoma parodyti apyrankę. Visi dalyviai ir jų automobiliai prieš jiems patenkant į festivalio teritoriją yra bendra tvarka tikrinami, prašoma parodyti atsivežamą turinį. Apsaugai patikrinus ir radus bet kokių draudžiamų daiktų, jie, priklausomai nuo pobūdžio, bus laikinai konfiskuojami arba išmetami.

Face control

Organizatoriai pasilieka teisę į festivalio teritoriją neįleisti įtartinų, apsvaigusių ar agresyvių žmonių, keliančių grėsmę kitų saugumui. Į festivalį taip pat neįleidžiami radikalias politines pažiūras savo išvaizda ar atributais atvirai demonstruojantys žmonės. Tvarkos drumstėjai ar asmenys be bilietų-apyrankių pasilieka už tvoros, o pričiuptiems, bandantiems prasmukti nelegaliai – bilietai visai neparduodami.

Amžius 

Festivalio dalyvių amžius neribojamas. Asmenys iki 16 metų (imtinai) privalo būti lydimi pilnamečio asmens.

Mažamečiai vaikai

Įspėjimas: dalis festivalio turinio skirta suaugusiems ir vaikus gali šokiruoti. Vaikų priežiūra ir rūpestis, kad jų nepasiektų nepriimtinas festivalio turinys – tik vaikus atsivežusių artimųjų atsakomybė.
Vaikų priežiūra festivalio metu – šimtaprocentinė tėvų atsakomybė. Pasirūpinkite ir garsą izoliuojančiomis ausinėmis. 

Anykštėnams

Apie sąlygas įsigyti bilietus su nuolaida – skiltyje Bilietai. Miesto gyventojams kempinguose įsikurti nebūtina – galite naudotis savo namų patogumais. Kaip ir kiti festivalio dalyviai, galite palikti festivalio teritoriją kada norite, o atgal sėkmingai patekti turėdami anksčiau įsigytą bilietą-apyrankę.  

Programėlė

Visą festivalio programą su grupių pasirodymo tvarka, pramogų, veiklos žemėlapiu ir kita aktualia informacija gausite kartu su apyranke įeidami į festivalio teritoriją. Prireikus, galite jos paprašyti ir InfoCentre.  

Foto / Video

Profesionalios filmavimo įrangos nesivežkite – ją teks palikti apsaugai (netaikoma media atstovams). Profesionali fotografavimo įranga nedraudžiama. Taip pat sutikite, kad festivalio metu padarytomis nuotraukomis gali džiaugtis ir nekomerciniais tikslais nevaržomai dalintis visi festivalio svečiai, dalyviai bei organizatoriai.

ĮSIKŪRIMAS

Automobilių aikštelė / Kempingas 

Atvykstantys savo transportu gali naudotis festivalio automobilių aikštelėmis. PIRMA aikštelė yra mokama: motociklas – 10 EUR, automobilis – 20 EUR, kemperis – 25 EUR. ANTRA aikštelė yra nemokama. Vieta palapinei – nemokama. Su kemperiais kviečiame apsistoti ir Super Kempinge.

Aikštelė motociklams (MC Camp)

Pirmoje transporto aikštelėje yra vieta skirta tik motociklams, kur galima įsikurti ir su palapinėmis. Motociklu važinėtis po festivalio kempingą draudžiama.

Aktyvus kempingas

Tai kempingas, kuriame toleruojamas intensyvus naktinis gyvenimas, šokiai ir parčiai visą parą. Aktyvus kempingas įsikūręs šalia Šventosios upės kranto. Šiame kempinge nerekomenduojama įsikurti tiems, kurie nori ramiai išsimiegoti ir išvengti triukšmingų kaimynų. Labai rekomenduojama tiems, kurie išsimiegoti planuoja po festivalio.

Ramus kempingas

Tai turėtų būti kempingas, kuriame nakties ramybė yra esminis dalykas. Čia nepageidaujamas triukšmas iš kaimyninių palapinių, festivalininkų šurmulys, vakarėliai, muzika, gitaros ir pan. Ramus kempingas įkuriamas netoli Rytų. Jei jums nesuprantamas naktinės ramybės poreikis, primygtinai rekomenduojama įsikurti ne šiame, o aktyviame kempinge.

Super Kempingas

Kokybiško ir gero poilsio norintiems stovyklautojams skirtas kempingas, nutolęs nuo festivalio teritorijos 500 metrų. Čia patogu įsikurti atvykstantiems šeimomis, turintiems extra poreikių. Apsistoti šiame kempinge galima iš anksto įsigijus vietą: ebilietai.net.

Saugumas, pirmoji pagalba

Saugumą bei tvarką festivalio teritorijoje ir jos prieigose užtikrina apsaugos kompanija ir viešoji policija. Tvarkos drumstėjai ar asmenys be bilietų-apyrankių išprašomi, o bandantys prasmukti nelegaliai apskritai praranda bet kokią teisę įsigyti bilietą.
Susižeidus, prireikus pirmosios pagalbos kreipkitės į Medicinos punktą. Nutikus nelaimei ar iškilus bet kokiems klausimams, taip pat galite kreiptis į apsaugos darbuotojus ar festivalio savanorius.

Neįgalieji

Iškilus bet kokiems keblumams, kreipkitės į savanorius, apsaugos darbuotojus ar InfoCentrą – pasistengsime padėti kuo galime.

GYVENIMAS FESTIVALYJE

Gėrimai ir maistas

Festivalio teritorijoje rasi įvairių virtuvių maisto bei užkandžių, įskaitant veganiškas / vegetariškas alternatyvas. Atsigaivinimui – nealkoholiniai gėrimai, alus, sidras, kokteiliai. 

Kokteilių baras 

Be alaus / sidro kioskų, festivalio teritorijoje veikia kokteilių baras. 

Atributikos, muzikos įrašų, dirbinių prekyvietė 

Festivalio, atlikėjų bei kitokios atributikos ieškok prie Vakarų scenos, netoli InfoCentro.   

Maudynės

Palapinių miestelis įkuriamas Šventosios upės pakrantėje. Ten pat galima maudytis. Būkite atsargūs – Šventoji yra srauni upė. Pasaugokite save ir nebūkite abejingi besimaudantiems aplinkiniams. Maudytis draudžiama nuo 22:30 iki 06:00 val.  

WC, higiena, dušai

Festivalio teritorijoje įrengiami biotualetai ir prausyklos, pastatomos šiukšliadėžės – neterškite Dainuvos slėnio. Maudytis galima Šventojoje. Miesto viešbučiai mielai priims visus norinčius pasinaudoti dušais. Festivalio teritorijoje dušai nėra įrengiami.

Šiukšlės

Šiukšlės – tai cigarečių nuorūkos, bet kokia plastikinė tara, maisto likučiai ir visoks kitoks š... Prašom turėti gėdos ir nešiukšlinti, visokias atliekas mesti į šiukšliadėžes, o išvykstant nieko nepalikti po savęs. Ačiū! 

Pinigai

Festivalio teritorijoje atsiskaityti galima grynaisiais pinigais ir kortelėmis. Pritrūkus grynųjų, jų nusiimti galima mieste.

Laužavietės

Griežtai draudžiama kurti ugnį tam nepritaikytose vietose. Bet nedraudžiama naudotis atsivežtomis šašlykinėmis, kepsninėmis ar panašia iškylų įranga. Į Dainuvos slėnio pušis kėsintis nevalia – kepsninių ir šašlykinių malkomis reikia pasirūpinti civilizuotai. Atviros laužavietės yra draudžiamos. 

Miestelis 

Dainuvos slėnis nuo Anykščių miesto centro nutolęs ~1 km. Centras lengvai pasiekiamas pėsčiomis. Anykščiuose kaip normaliame mieste yra bankomatų, prekybos centrų, barų, pilna kultūros erdvių, įdomių, turistų lankomų vietų. Daugiau info: www.infoanyksciai.lt.

Augintiniai

Į festivalį nedraudžiama atsivežti savo augintinius, naminius gyvūnus. Tačiau jie neturi drumsti ramybės, viešos tvarkos, kelti grėsmės ar baimės aplinkiniams. Šunys privalo būti su antsnukiais, vedžiojami už pavadėlio, o pagal įstatymą šeimininkas privalo pasirūpinti aplinkos švara augintiniui atlikus reikalą. Vis dėlto, jeigu įmanoma, geriau augintinio į festivalį nesivežti.

InfoCentras

InfoCentre suteikiama informacija apie festivalį, programą ir t. t. Kreipkitės iškilus bet kokiems nesklandumams. Jei išsikrovė telefonas – pakrausime. Jei skauda galvą – festivalio medikės duos vaistų. Jei nežinote autobusų grafiko – paieškosime internete. Informuokite, jei kažką pametėte ar radote. Jei reikia, už simbolinį mokestį pasaugosime jūsų vertingus daiktus.