2022 LIEPOS 14–17 ANYKŠČIAI
Bilietai

KITA

parkingas kita panorama 2022

Parkingas

Festivalio dalyviams yra skirtos trys transporto aikštelės. PIRMA ir ANTRA yra mokamos. Už vietą jose reikia mokėti vienkartinį mokestį, nesvarbu, kiek stovėsit:

Motociklas: 10 EUR
Automobilis: 20 EUR
Kemperis: kviečiame apsistoti Super Kempinge.


Autobusus parkuoti festivalio teritorijoje galimybių nėra. Nykščio Namai mielai priims autobusus į savo parkingą. 
Motociklams skirta aikštelė yra PIRMAME parkinge. 
Kemperiams skirta aištelė yra Super Kempinge.

 

Bilietai su nuolaidomis

Anykščių rajono gyventojams (4 dienų bilietas): 55 EUR.
Neįgaliesiems (4 dienų bilietas)55 EUR. Privaloma pateikti asmens neįgalumą patvirtinantį dokumentą.
Vaikams iki 12 metų: nemokamai. Kartais gali prireikti pateikti amžių patvirtinantį dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę arba moksleivio pažymėjimą). Privaloma, kad vaiką iki 16 metų (imtinai) lydėtų suaugęs žmogus (nebūtinai tėvai). Lydinčiajam nuolaida netaikoma.

Visi bilietai su nuolaidomis įsigyjami tik festivalio dienomis prie įėjimo (Devilstone kasoje). Norint įsigyti bilietus su nuolaida, būtina turėti atitinkamus dokumentus: asmens dokumentą, moksleivio, neįgaliojo pažymėjimą, gyvenamos vietos deklaraciją.

Anykštėno bilietą gali įsigyti:

  • Moksleiviai, pateikę galiojantį moksleivio pažymėjimą, išduotą 2021/2022 metais (Jono Biliūno gimnazija, Antano Vienuolio gimnazija, Antano Baranausko vidurinė mokykla ir Anykščių technologijos mokykla). Bilietą bus galima įsigyti tik asmeniškai ir tik vieną bilietą!
  • Suaugusieji, pateikę pažymą apie Anykščiuose ar Anykščių rajone deklaruotą gyvenamąją vietą bei pažymą patvirtinantį asmens dokumentą (pasas arba ID kortelė).

Pažymas, apie deklaruotą gyvenamąją vietą, Anykščių rajono savivaldybėje išduoda Civilinės metrikacijos skyrius (Vilniaus g. 36, Anykščiai). Anykščių rajono gyventojams, kaip ir anksčiau, tokios pažymos išduodamos seniūnijose. Pažymos išduodamos nemokamai pagal asmens pateiktą raštišką prašymą ir savo asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.